Reede, 14. juuni 2024
Accelerista hea meediapartner, veebiajakiri Arvutimaailm teeb ülevaate selle nädala kuumematest uudistest vidinamaailmas, millega kursis võiks olla. Sel nädalal saame kahel korral mainida Huawei nime. Lugude pealkirjad juhatavad lingiga otse artiklini. Mõnusat lugemist!
Cloudbleed – pilveleke, mis võib jälle paroolid ula peale jätta

Kui pilved lekivad, siis sajab vihma. Kui neti-pilveteenused lekivad, siis sajab paroole. Nii juhtuski hiljuti Cloudflare´i pilveteenusega, mida kasutavad miljonid veebisaidid. Sealhulgas ka mõned väga tuntud.

Huawei tõi välja oma selle aasta tipptelefoni – Huawei P10

P9 oli väga hea kahe tagakaameraga telefon. P10 on veel parem. Tundub, et topeltkaamera trend jätkub ka sel aastal.

huawei p10

Lühike õpetus, kuidas Xiaomi Mi Band 2 näitab helistaja nime

Kunagi tuuniti igasuguste lisaprogrammide, ruutimiste ja häkkidega nutitelefone (eks fanaatikud tuunivad praegugi). Nüüd on sama asi pulsikelladega. Kui Xiaomi karbist välja võttes ei näita eurooplasele helistaja numbrinäitu ja nime, siis väikese häkiga saab näitama sundida.

4K HDR mobiilis: Sony uus telefon Xperia XZ Premium tuleb parimate nutitelerite ekraaniga

Sony muretseb oma kahanema kippuva turuosa pärast Hiina telefonide kõrval ja sellepärast ongi uue Xperia XZ Premiumi mõned tehnilised parameetrid täiesti üle võlli. Aga eks selle eest tahetakse korralikult raha ka (poes).

Huawei pakub: isejuhtivad autod vabastavad käed roolist aastaks 2025

Miks räägib mobiilitootja oma visioonist isejuhtivate autode osas? Aga sellepärast, et isejuhtivate autode läbimurre saabub siis, kui targad võrgud võtavad nende masinate liiklemise üle ja abistavad. Huawei plaanib selliseid võrke pakkuma hakata. Mercedes-Benziga tehakse juba koostööd, teistega ka.

Bluetooth 5 on tulemas – ja just õigel ajal

Me oleme järjest rohkem täis riputatud erinevaid pisikesi nutiseadmeid, mis tahavad Bluetoothi kaudu suhelda. See valdkond areneb kiiresti ja on ülim aeg ka uus kiirem ja tõhusam standard välja töötada.

LAHENDUS: viis nippi, mis teevad koduse Interneti kiiremaks

Tuuni oma netti: Tele2 annab nõu, mida teha kiiruse parandamiseks koduses internetis. Vaid viie lihtsa nipiga saad parandada kodust andmesidekiirust.

Loe lisaks Arvutimaailma veebilehelt. Meedia: Huawei

KOMMENTEERI SIIN