Teisipäev, 21. mai 2024
Subaru avalikustas esimesed pildid uuel BRZ-l põhinevast Super GT võistlussarja GT300 klassi võistlusautost. Super GT, tuntud ka kui JGTC, on Jaapani kõrgeima taseme võidusõidusari.

Auto jäi esialgu silma Fuji Speedway rajal toimunud katsete käigus ning mõned pildid jõudsid kiiresti sotsiaalmeediasse. Subaru reageeris kiirelt ning avalikustas ka ise kolm pilti uuest autost.

BRZ tänavaversioon peaks müüki jõudma 2021 teises pooles, GT300 peaks rajale võistlema saama juba uue hooaja alguses.

Subaru BRZ GT300 2012
GT300 klassi vanim võistleja

Hetkel GT300 klassis Subarut esindav vana BRZ pärineb aastast 2012 ning on vanim võistleja klassis. Viimasel hooajal jäi Subaru klassis viiendaks, saavutades kaks poodiumifinišit ning ühes kvalifikatsioonis kiireima ringiaja.

Uuenduste jaoks on seega tagumine aeg – loodame, et värske GT300 võimaldab pärast “titevigade” kõrvaldamist rohkemat kui konkurentidel sabas sörkimist.

Fotod: Subaru, Taku_saf1

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN