Kolmapäev, 22. mai 2024
Sõidusimulaator Gran Turismo 7 on nüüd väljas ning kahtlemata läheb paljudel selle nahka nii mõnigi nädalavahetus ja ööuni.

Gran Turismo mänguseeria on algusest peale olnud autoalane kunstiteos – autoarmastajatelt autoarmastajatele. Kui esimene osa 25 aastat tagasi poelettidele jõudis, tehti igakülgselt ajalugu – GT tõi juhitavusse toona enneolematu realismi ning üle saja päriselt litsentseeritud auto, mis omaaegsed konkurendid täielikult põrmustas. Gran Turismot nimetatakse tihti üheks parimatest mängudest läbi aegade.

Nüüd on väljas sarja kaheksas osa Gran Turismo 7 (numbrite vahele mahutati ka Gran Turismo Sport) ning allpool on vaadatav mängu sissejuhatav 8-minutiline video, kust leiab nii kompaktse kokkuvõtte autoajaloo tähtsamatest sündmustest kui loomulikult palju võidusõitu väga erinevate autodega. Täielik autotaevas!

Meedia: Polyphony Digital/PlayStation

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN