Teisipäev, 16. juuli 2024
Eesti idufirma DriveX alustas koostööd Põhjamaade juhtiva kindlustusseltsiga Gjensidige. Esimesena võetakse uudne verifitseerimisrakendus kasutusele Eestis, et muuta kaskopoliiside ostmise protsess klientidele mugavamaks.

DriveX pakub digitaalset ning automatiseeritud sõidukite verifitseerimise tarkvara, mille abil saab kodust lahkumata saata kindlustusettevõttele autost ülevaate. Ühtlasi säästavad kliendid ning töötajad nii aega kui ka raha.

DriveX tegevjuhi ja asutaja Rauno Siguri sõnul on kindlustussektor uuendusfaasis: „Ettevõtted on mõistnud, et uus tarbijaskond juba eeldab kaasaegseid lahendusi. Märksõnad on digitaalne, personaliseeritus ning kasutajakesksus – kõiki kolme toetavad tugevalt andmepõhisus ning automatiseerimine. Eesti filiaal on Gjensidige kontsernis eeskuju – näitame üheskoos, mida on tehnoloogiapartneriga võimalik saavutada,“ lisas ta. DriveX rakendus on kasutamiseks kättesaadav Gjensidige veebis.

Gjensidige Eesti filiaali juhataja Denis Nikolajev kommenteeris, et uudne lahendus on atraktiivne just kasutusmugavuse tõttu. „DriveX lahenduse teeb heaks asjaolu, et tehnoloogiat on rakendatud kasutaja abistamiseks. Masinõppe ja kohese pildianalüüsi abil antakse kasutajale tagasisidet, kas pilt oli korrektne ning sobib. Lõpptulem on see, et informatsioon jõuab meieni kvaliteetsena ning poliisi saab aktiveerida tunduvalt kiiremini kui varem võimalik oli,“ rääkis Denis.

Gjensidige eesmärk on nii Baltikumis kui ka Põhjamaades pakkuda oma kliendile teenuseid, mis on kasutajasõbralikud ja mugavad. „Kahjukäsitluse protsessid on kahtlemata järgmine valdkond, milles automatiseerimine muudab kliendikogemust veelgi paremaks,“ lisas Nikolajev.

DriveX Technologies on 2019. aastal loodud Eesti tehnoloogiafirma, mille asutajateks on Rauno Sigur, Kentti Koppel ning Valter Läll. Ettevõte on hiljuti teatanud koostööst ERGO ning Carglassiga ja investeeringu kaasamisest.

Foto: Ajujaht

KOMMENTEERI SIIN