Reede, 14. juuni 2024
Yolo Group ja Solaride jätkavad oma ühiseid püüdlusi tehnoloogiavaldkonnas, lüües käed järgnevaks kaheks aastaks.

Partnerlus sündis ühistest väärtustest ja nägemusest, kus tehnoloogia ja innovatsioon mängivad keskset rolli jätkusuutlikuma tuleviku kujundamisel. Solaride’i kolmandal hooajal jätkub koostöö veelgi enamate noorte inspireerimiseks ja harimiseks.

„Yolo Groupi väärtused “Fun, Fast, Fair” lähevad hästi kokku Solaride’i kui noorteorganisatsiooniga. Solaride’is seisame selle eest, et tiimiliikmetel oleks lõbus, et liikmed areneksid, aga et ka töö saaks hästi tehtud,” sõnas Solaride’i kolmanda hooaja tegevjuht Asso Soosalu.

“Seni on Yolo Group Solaride’i tiimile suureks toeks olnud. Tänu nende korraldatud värbamiskoolitusele saime oma kolmandat hooaega alustada ettevalmistunult ja panna kokku meeskonna, kes teevad juba täna ettevalmistusi järgmiseks päikeseautode võistluseks – inseneridest personalitiimini välja,” lisas Soosalu.

Solaride’i ja Yolo Groupi koostöö näitab, et ühendatud jõud viivad suurte tulemusteni. Ühine soov edendada haridust loob loodetavasti tulevikus olukorra, kus Eestis on veelgi enam noori, kes julgevad astuda oma mugavustsoonist välja.

Richard Barnwell, Yolo Group’i partnerlussuhete juht, lisas: “Solaride’i meeskond on meile kõigile Yolo Group’is suureks inspiratsiooniks. Oleme ühel meelel, kui tegemist on innovatsiooni keskmesse seadmisega ning on olnud tõeline rõõm nendega koostööd teha. Me lihtsalt ei saanud tagasi lükata võimalust, et neile järjekordselt kaasa elada teekonnal Austraaliasse, Bridgestone World Solar Challenge võidusõidule!”

Foto: Solaride

KOMMENTEERI SIIN