Novembri lõpus selgus Eesti Aasta Auto 2017 ning selle tiitli viis koju Opel Astra. See väike-keskklassi auto on aasta jooksul tunnustust pälvinud kõikvõimalikel maailma autovõistlustel. Maaletooja on otsustanud sündmust tähistada Astra ostjate meeli rõõmustades ning arvestatava allahindluskampaania korraldades.

Uus Opel Astra valiti Eesti Aasta Autoks 2017. 20 juhtivast autoajakirjanikust koosnev ja erinevaid meediakanaleid esindav kohtunikepaneel autasustas uut Astrat väikeautode klassi toodud uute tehniliste võimaluste eest.

“Meil on au võtta vastu niivõrd oluline ajakirjanike ja rahva tunnustus,” ütles Opel Baltikumi juht Marek Vihuri. “See näitab, et Astra on suure sammu edasi astunud ja et Opel on valinud õige tee!”

Maaletooja korraldab Astra võidu puhul suure aastalõpu soodusmüügi. Mitukümmend suurepärase varustusega Astrat on kohe valmis uusi omanikke rõõmustama. Pakkumisega saab lähemalt tutvuda maaletooja kodulehel ning kui valik tehtud, kohe ühendust võtta lähima esindusega.

opel_astra_banner_ee_1024x710-1

Valikus on nii Astra luukpärasid kui universaale. Ja kel soovi lähemalt vaadata mõnd teist Opeli uudismudelit, siis ka neile on tehtud vinge nominatsiooni puhul häid hindu.

Opeli jaoks on see teine Eesti aasta auto tiitel. Aastal 2011 valiti Eesti aasta autoks eelmise põlvkonna Astra. Nii selle mudeli tehnoloogia kui ka disain on oluliselt muutunud, järgides Insignia disainikeelt. Uus versioon on teinud oma eelkäijaga võrreldes suure ajahüppe.

Uus Astra põhineb täiesti uuel kergekaalulisel konstruktsioonil ning jõuallikateks on eranditult uue põlvkonna diisel- ja bensiinimootorid.

Nutitelefoni integreerimisvõimalus tagab ülikaasaegse ühenduvuse, lisaks pakutakse uudset personaalset ühendus- ja teenindusassistenti Opel OnStar.

Samuti jätkab Astra Opeli traditsiooni tuua väikeautode klassi kõrgemate klasside mudelitelt pärinevat tehnoloogiat nagu näiteks auhinnatud IntelliLuxi LED® -maatrikstuled.

Uus Astra on valitud aasta autoks mitmes Euroopa riigis, samuti sai see mudel 2016. aastal Euroopa Aasta Auto auhinna.

Leia lähim Opeli edasimüüja
Pane end proovisõidule kirja siin

LOE OPEL ASTRA KOHTA JA MINE UUDISTA AUTOT OMA SILMAGA!

Eestimaa talves ellujääja, Opel Astra K

Uus Opel Astra Sports Tourer, argielu praktiline teekaaslane

Automatkaja märkmed: Autoga Soome ja tagasi ehk sõida nagu soomlane!

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.