Neljapäev, 18. aprill 2024
Beyond100 strateegia raames lõi Bentley ainulaadse kunstiteose Flying Spurist, mis sümboliseerib armastuse, progressi ja ühtsuse teemat. Autot saab Eestis näha 7. kuni 13. aprillini.

Bentley Motorsi mitmekesisuse ja kaasatuse strateegia raames tõi ettevõte 2021. aastal avalikkuse ette ainulaadse disainiga Flying Spuri, mis sümboliseerid mitmekesisust, armastust ja ühtsust.

Sellega tunnistab Bentley mitmekesiste kogemuste ja vaatekohtade fundamentaalset tähtsust loomingulisuse ja uuenduslikkuse edendamiseks.

Bentley disainitiim kujundas uuest Flying Spurist kunstiteose, mis tähistab mitmekesisust selle kõikides vormides. See on visuaalne ja füüsiline väljendus Bentley filosoofiast, mille kohaselt igaüks peab saama end mugavalt iseendana tunda.

Bentley disainer Rich Morris kasutas progressi lipu üheksat värvi, et ühendada sõnu „Love is Love“ ühe katkematu musta joonega, mis kujutab nägusid, tantsivaid figuure ja kujundeid – see kõik sümboliseerib inimesi ilma nende rassile, usule või seksuaalsusele vihjamata.

Ainulaadset Unifying Spuri saab näha Tallinn Fashion Week’i raames Kultuurikatlas 7. ja 8. aprillil ja Bentley Tallinna salongis 11-13. aprillil.

Vaata meie Bentley Flying Spuri arvustust siit.

Foto: Bentley

KOMMENTEERI SIIN