Teisipäev, 18. juuni 2024
Täna, 24. jaanuaril toimub Cinamon T1-s mängufilmi “Ferrari” esilinastus, mis pakub lisaks hobujõududega täidetud kinoelamusele temaatilist meelelahutust.

Eesti Ferrari esindus Scuderia Tallinn toob esilinastusele Ferrari 296 GTB, millega on võimalik tutvuda esmaspäevani. Tegemist on autoga, mis võitis eelmisel aasta Eesti Autogalal sportautode kategoorias esikoha. Kõik huvilised saavad oma Ferrari juhtimisoskusi proovile panna sõidusimulaatoris ning lisaks ootavad vaatajaid üllatused paljudelt koostööpartneritelt.

Ferrari 296 GTB

Esilinastuse programm algab kell 18.00 ning filmiseanss algab kell 19.00. Pileteid esilinastusele saab osta siit, filmi õrritit näeb siin:

Film viib vaatajad 1957. aasta suvesse, mil Enzo Ferrari autoimpeeriumis valitseb kriis. Endisest võidusõitjast ettevõtja paneb end ja oma sõitjaid proovile, võttes üheskoos ette 1609 kilomeetri pikkuse ohtliku Mille Miglia võidusõidu.

Filmi režissöör on Michael Mann ning kesksetes rollides on Adam Driver, Penélope Cruz, Shailene Woodley, Sarah Gadon jt. Filmi jõudis esmakordselt Eestis ekraanile PÖFF 2023 alaprogrammis “Festivalide paremik”.

Meedia: Neon Media, Masinawärk

KOMMENTEERI SIIN