Reede, 14. juuni 2024
Kia käivitas “lubaduse programmi” ning pikendab käesoleva aasta 1. veebruari ja 30. aprilli vahel lõppeva tootjagarantiiga autode garantiid üleilmselt. Garantiipikendust saavad pea pool miljonit Kia sõiduautot.

Kia lubaduse programm pikendab Eestis, Lätis ja Leedus autode garantiid kuni 2020. aasta juunini, selle eesmärgiks on aidata kliente, kes ei saa pandeemia tõttu teenindusse minna. Programm puudutab ülemaailmselt rohkem kui 500 000 Kia sõidukit.

Kia on teatanud, et käivitab Kia lubaduse programmi, mille raames pikendatakse ülemaailmselt autode garantiid. Kia lubaduse programm on mõeldud toetama Kia omanikke, kelle liikumine võib COVID-19 pandeemia tõttu piiratud olla.

Kia lubadus kehtib üle maailma 142 riigis ning kõikidele autodele, mille tootjagarantii lõppeb 1. veebruari ja 30. aprilli vahel.

Programmi raames pikendatakse kõikide sellesse ajavahemikku jääva tootjagarantii lõpuga autode garantiid kuni 30. juunini 2020.

Pikendatud garantii kehtib kõikides Euroopa Liidu ja Euroopa Vabakaubanduspiirkonna riikides, kus Kia pakub oma unikaalset seitsmeaastast 150 000-kilomeetrist garantiid.

Kuna paljud riigid ja ettevõtted on COVID-19 pandeemiaga võitlemiseks ettevaatusabinõud kasutusele võtnud, on Kia lubaduse programmi eesmärgiks aidata kliente, kes ei saa pandeemia tõttu pöörduda teenindusse. Sellest algatusest on kasu ka klientidel, kes ei saa oma autot pandeemia ajal hooldusesse tuua.

„Pandeemiast potentsiaalselt mõjutatud klientide jaoks Kia garantiikaitset veelgi pikendades loodame, et inimestel on üks asi vähem, mille pärast sel keerulisel ajal muretseda. Meie eesmärgiks ongi sotsiaalse distantseerumise perioodil oma klientide autoga seotud muresid vähendada,” rääkis Kia vanemasepresident ning ülemaailmse kliendikogemuse divisjoni juht Sangdae Kim. 

Oma klientide, äripartnerite ja töötajate ohutust, tervist ja heaolu esikohale seadev Korea autotootja Kia jätkab kõikjal oma tegevuspiirkondades COVID-19 arengu jälgimist.

Ettevõte jätkab pingutusi, et viiruse levikut oma üksustes ennetada ning teeb koostööd erinevate avalike asutustega, vastates kõikide nende asutuste kehtestatud standarditele. Kia Eesti kodulehele viib otselink siit.

Loe siit Kia müüduima mudeli, linnadžiibi Sportage ülalpidamiskulude kohta

Kaanepilt: Sten Ottep

blank

Maarja ütleb enda kohta: "Elan ja hingan bensiini, gigabaite ja kõike nendega seotut. Kui ei tea, siis uurin välja ja kui ei oska, siis õpin." Maarja on Accelerista uudistetoimetuse juhataja ning vilunud testisõitja. Kapott avaneb iseenesest ja mootor laotab end Maarja ette vabatahtlikult laiali: ei ühtki saladust, mida Maarja ei teaks!

KOMMENTEERI SIIN