Neljapäev, 25. juuli 2024
Kia avalikustas suurejoonelise tseremoonia käigus oma uue logo ja loosungi, püstitades muuhulgas ka uue rekordi. Vaata videost lähemalt!

Tseremoonia käigus joonistati taevasse droonide abiga erinevaid ruumilisi kujundeid, enne kui droonid uueks logoks ning siis loosungiks koondusid – kiiduväärt mõte ja koreograafia, mis püstitas ka uue Guinnessi rekordi.

303 drooni olid nimelt varustatud ka erineva pürotehnikaga, mida sünkroniseeritult lasti. Rekordi sisuks ongi “enim mehitamata lennuvahendeid samaaegselt ilutulestikurakette laskmas”.

Kia endise loosungi “The Power to surprise” asemikuks saab “Movement that inspires”. See ei ole küll automaailmale üllatus, sest teravsilmad tuvastasid muudetud hüüdlause juba detsembris 2020 Korea patendiameti veebilehel.

15. jaanuaril avalikustab Kia ka oma uue äristrateegia. Sinna hulka kuuluvad muudatused mudelivalikus – õrritatud on “viie suure avalikustamisega”. Lisaks on tulemas ka uus elektriline krossover.

Meedia: Kia

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN