Uhiuue 2022. aasta Toyota C-HR linnamaasturi eeltellimine on alanud ning esimesed autod saabuvad Eestisse varakevadel.

Toyota toob Style varustustasemesse mitmeid uuendusi ja viimistluslahendusi, sealhulgas uue Toyota Smart Connect multimeediasüsteemi, mille funktsionaalsust ja kasutajamugavust on põhjalikult uuendatud.

Uus multimeediasüsteem, mis on standardvarustuses alates Style varustustasemest, on varustatud võimsa protsessoriga, mis tagab süsteemi kiirema toimimise. Kaheksatollise kõrglahutusega puuteekraani kaudu on juhil silmapilkne juurdepääs paljudele nutikalt ühendatud teenustele – muuhulgas ka pilvepõhisele ja reaalajas uueneva liiklusteabega navigatsiooniseadmele. Need mugavused tagab Toyota uus andmesidemoodul, mis tähendab, et nutiteenuste kasutamiseks pole vaja telefoni süsteemiga ühendada ja ühtlasi ei kaasne andmesidekulusid.

Toyota C-HR 2022

Tarkvarauuendused toimuvad sujuvalt õhu kaudu ning nutitelefonide lihtsat ühendumist võimaldavad juhtmevaba Apple CarPlay ja juhtmega Android Auto. Luxury ja GR Sport varustusastmetega kaasneb lisaks eelnevale sisseehitatud navigatsioonisüsteem detailsete kaartidega (sh 3D-linnakaardid, maanteede liiklusmärgid ja kiiruskaamerate asukohad).

Nelja-aastane Toyota Smart Connect pakett koos pilvepõhise navigeerimissüsteemiga, parkimis- ja maanteeinfoga ning õhu kaudu tehtavate uuendustega sisaldub sõiduki hinnas.

Värske ilmega Style näitab teed

Toyota C-HR 2022

Algavaks mudeliaastaks tehtud uuendused juhatab sisse Style varustustase. Seda eristab eksklusiivne kahetoonilise värviviimistluse võimalus, mis ühendab Amethyst kerevärvi kontrastse hõbedase või musta katuse, esipiilarite, tagaspoileri ja värske disainiga 18-tolliste valuvelgedega. Istmete välimus on kombineeritud sünteetilisest nahast ja kangast, viimistlusdetailid on aga jahedas metalltoonis.

Uus Style varustustase paikneb täpselt valiku keskmes – Active’i ning tippklassi GR Sporti ja Luxury vahel – ning moodustab eeldatavalt üle poole Toyota C-HR-i müügist Euroopa turul. Tellimine on juba alanud ning kliendid võivad esimesi uusi sõidukeid oodata kevadel.

Toyota C-HR 2022

Fotod: Toyota

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.