Reede, 14. juuni 2024
Dacia tõi välja oma autode kõrgeima varustustaseme Extreme, mis on suunatud inimestele, kes soovivad vabalt reisida ja õues seiklusi otsida. Lisaks “magamistoapaketile” pakutakse välivarustuse paketis ka autotelki, milles terve pere või sõpruskonnaga ööbida.

Neid lahendusi õrritati juba möödunud aasta septembris Pariisis, kuid nüüd saab neid ka päriselt oma autole tellida.

Extreme’i versiooni sõitjateruumis on muu hulgas uut tüüpi tekstiilpolster MicroCloud, mis on väga vastupidav välistegurite toimele ja mida on ülimalt lihtne puhastada. Standardvarustuses on Extended Grip-süsteem, mis tagab optimaalse sõiduefektiivsuse igasugusel, isegi raskel maastikul.

Dacia Joggeri igas varustusversioonis on ka võimalus varustada auto InNature sarja spetsiaalsete lisatarvikutega. Pakett Sleep, mis on esimene element InNature sarja tarvikute valikus, on saadaval kõigi Joggeri viie- ja seitsmekohaliste varustusversioonide puhul ning see võimaldab muuta auto sõitjateruumi mõne minutiga magamistoaks.

Lisaks saab juurde osta kolmekohalise Dacia telgi, mis on ideaalne lahendus väljasõitudel koos pere ja sõpradega. Dacia telk kinnitatakse tagaluugi külge, lisades sel moel auto tagaosale suure elamispinna.

Tarvikute hulgast võib valida ka pimendavad rulood. Kui pakiruumi ruloo on suletud, jääb pakett Sleep nähtamatuks ja võimaldab saavutada peaaegu täielikku pimedust. Rulood sobivad ideaalselt sõiduki kõigi 8 akna ja tagaluugiga. Aknaraamidesse kinnitatud ruloosid on lihtne paigaldada ja maha võtta, kasutada saab neid ainult sõiduki seismise ajal.

Dacia Sleep

Pakett Sleep koosneb puitkastist, mis on kohandatud Dacia Joggeri pagasiruumi mõõtmetega ja avaneb vähem kui 2 minutiga, luues suure kaheinimesevoodi koos madratsiga. Tulemuseks on väga suur magamisruum: 190 cm pikk, kuni 130 cm lai ja madratsist katuseni 60 cm ruumi.

Kui kast on täielikult kokku pandud, saab Joggeri pagasiruumi luua 220-liitrise kaubaruumi. Osa paketi Sleep panipaigast saab tahapoole kallutada, luues laua, kus saab näiteks Joggeri avatud tagaluugi katte all mugavalt einestada. Pakett Sleep kaalub 50 kg ja seda saab vajadusel autost välja võtta. Paketi hind on umbes 2200 eurot, telk 370 ja rulood 190 eurot.

Fotod: Dacia

KOMMENTEERI SIIN