Mis õhusaaste ja ägavad kopsud? Mis õietolm ja tatine nina? Kui autos leidubki kurje osakesi, mis elu põrguks muuta tahaksid, ei saa need enam võimu võtta: nutikas õhupuhasti ehk Smart Car Air Purifier by Enjoyable Life muudab auto salongis õhu puhtaks ja värskeks. Maksab sama palju kui kaks teatripiletit või õhtusöök kahele nooblis söögikohas ja seda saab internetist tellida.

See nutiseade ei ole mingi tavaline ionisaator – õhupuhasti. Selle õhupuhastustõhusus on 70% ja ta toodab üheaegselt nii anioone (6 000 000 tk/cm3) kui ka väiksemas koguses katioone. Niisuguse protsessi käigus tekib hulgaliselt energiat, mis surmab baktereid ülikiirelt ja tõhusalt. Enjoyable Life Smart Car Air Purifier saab kergesti jagu suitsuhaisust, tolmust, hallituseostest, õietolmust ja ülipeenetest tahketest õhusaasteosadest (PM2.5).

nutikas õhupuhasti autosse

Nutikas sensoritehnoloogia on nii iseseisev, et kasutajal polegi vaja mõelda, millal seade tööle panna. Piisab esmakordsest sisselülitamisest, edaspidi käib kõik automaatselt. Seadet on väga lihtne paigaldada, see on silmale kena vaadata, ei võta eriti ruumi ega tee mingit müra.

Lisaks õhu puhastamisele on seadmel ka lõhnastusfunktsioon. Tootega kaasas olev naturaalsetest komponentidest aroomiteraapiapadjake on meeldiva aroomi ja lõõgastava toimega ning sellest jätkub pooleks aastaks. Mõistagi on tegemist 100% turvalise koostisega, mis sobib ka allergikutele.

Uudne õhuvärskendi on saadaval mitmes värvitoonis – sinise, kollase, valge ja kuldsena. Enjoyable Life Smart Car Air Purifier vajab laadimiseks harilikku USB juhet ja pistikut. Täislaetud aku kestab lausa 7 päeva, laadimine võtab aega 1,5 tundi.

Nutikas õhupuhasti maksab 30-50 eurot ja seda saab tellida Amazoni internetikaubamajast.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap]Kas osta või mitte osta autosse õhupuhasti, selles on küsimus, eks. Puhtalt laheda väljanägemise ja enam-vähem mõistuspärase hinna tõttu soovitame seda nutikat vidinat, eriti kasutatud autosse.

Aja jooksul ladestub salongi seintele, lakke, põrandale, istmetesse tõeline kultuurikiht, mida mikroskoobiga lähemalt uurida me nõrganärvilistel ei soovita. Õhupuhasti on nagu pisike päästerõngas, mis aitab pahalaste sissetungi kopsu ja maksa mingilgi määral ohjes hoida. Ja kes ütles, et seda ainult autos kasutama peab? WC, vannituba, riidekapp, panipaik – mõni muu pisike ja pime urgas – absoluutselt päevakohane mõte!

Allikas: ELCAP

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.