Esmaspäev, 27. mai 2024
Maailmas on umbes 2,5 miljardit mängurit, keda ühendab armastus e-spordi ja mängude vastu. Paraku on nad koduse elu vaatenurgast tähelepanuta jäetud. Seetõttu töötas IKEA koostöös Republic of Gamersiga (ROG) välja uue mänguritele suunatud kollektsiooni, mis on saadaval IKEA Eesti e-poes alates 2021. aasta oktoobrist.

Mängimine on rohkem kui lihtsalt lõbus viis aega veeta. See on viis, kuidas aeg maha võtta, igapäevamuredest eemale saada ning suhelda inimestega üle kogu maailma. Mõne jaoks on see isegi sissetulekuallikas. Kuna mängijate kogukond ja mängurluse turg on pidevalt kasvav, siis oli mänguritele mõeldud toodete turule toomine IKEA jaoks loogiline samm.IKEA ja ROG mängurimööbel

Kuigi IKEA teab nutikate kodu sisustuslahenduste kohta palju, on ettevõte arvutimängurluse osas algaja. Seega, et luua kõrgetasemeline mänguritele suunatud kollektsioon ja aidata nende igapäevaelu paremaks muuta, tegi IKEA koostööd ASUSe alambrändiga ROG (Republic of Gamers), mis hoiab juhtivat positsiooni mängutööstuses ja disainib mänguritele kõrgekvaliteetset, uuenduslikku riistvara ja muud varustust.

ROG-il on mängutööstusest sügavad teadmised ja ettevõte soovib leida uusi viise, kuidas mängimine ka koduga paremini kokku sulanduks. Põimides parimad palad mängurlus- ja sisustusmaailmast, on koostöö eesmärk viia hea mängukogemus massidesse, luues asjakohaseid, funktsionaalseid, ilusaid ja taskukohaseid tooteid ning terviklikke mängulahendusi.

IKEA ja ROG mängurimööbel

Uus tootevalik on suunatud arvutimänguritele ja hõlmab kuut tooteliini: Huvudspelare, Utespelare, Matchspel, Gruppspel, Uppspel ja Lånespelare. Kõik Uppspelii tooted on disainitud IKEA ja ROG tihedas koostöös.

Ülejäänud tooted on IKEA välja töötanud koostöö käigus saadud teadmiste ja sisendi põhjal, et tagada arvutimänguritele parim võimalik valik ning rahuldada IKEA klientide erinevaid vajadusi nii funktsiooni, disaini kui ka hinna osas.

Uus mängurite kollektsioon sisaldab nii mööblit ehk mängulaudu, toole ja sahtliboksi kui ka tarvikuid ehk kruusihoidjat, arvutihiire juhtmehoidjat, kaelapatja, rõngastuld ja palju muud. Iga tooteliin pakub erinevate sihtrühmade vajadustele vastamiseks erineva hinnaklassi mängulauda ja tooli.

IKEA ja ROG mängurimööbel

2021. aasta oktoobris jõuab ühiskollektsioon müügile kõikidesse IKEA kauplustesse ja e-poodidesse üle maailma.

„Mängijad tunnevad ja armastavad ROG kaubamärki kogu maailmas ning nad usuvad, et see pakub turu kõige põnevamaid ja uuenduslikumaid mängulahendusi. Meie uus partnerlus IKEA ekspertidega võimaldab ROG-il leida uusi ja huvitavaid viise, kuidas rõõmustada mängijaid kodus ja selle sisustamisel,” ütles ASUS Gaming Gear and Accessory Business Unit peadirektor Kris Huang.

“Miljardite mängijate vajadused kogu maailmas on väga erinevad, samas kui turul pakutav valik on praegu pigem tehniline ja sageli disaini poolest maskuliinne, hoolimata sellest, et umbes 46% mängijatest on naised. Usume, et mängutehnika ja -toodete ühtlustamisel on palju ära teha,” ütleb Ewa Rychert, Rootsi IKEA kontorimööbli ülemaailmne juht. “Nüüd astume oma arvutimängurluse teekonnal esimese sammu pakkudes taskukohaseid, kvaliteetseid mängutooteid ja terviklahendusi, mis loodetavasti peegeldavad inimeste isikupära ja maitset.”

Fotod: IKEA/ROG

KOMMENTEERI SIIN