Esmaspäev, 17. juuni 2024
Kia tutvustab julge välisilme ja uuendusliku sisekujundusega kompaktset linnamaasturit EV3, mis tugineb suurema, juba mitmeid auhindu võitnud EV9 murrangulistele disainiväärtustele.

EV3 eesmärk on pakkuda praktilisi lahendusi, mis vastavad klientide individuaalsetele vajadustele ja teevad nende igapäevaelu paremaks. Julge välisilme ja uuenduslik, maksimaalselt ruumikust esile toov interjöör rõhutavad ligipääsetavust ja pakuvad linnamaasturile omast kogemust. Materjalidele ja viimistlusele hoolikalt tähelepanu pöörates loodab Kia seada uued standardid kompaktsete linnamaasturite segmendis.

Kia disainifilosoofia kannab loosungit „Ühendatud vastandid“, põimides tervikuks looduse ja moodsa maailma lahknevad väärtused. See disainifilosoofia oli Kia EV3 progressiivse, dünaamilise ja dramaatilise disaini kujunemises kesksel kohal.

Kia EV3 GT Line

“EV3 kehastab suurepäraselt meie disainifilosoofiat – mängulise disaini ja läbimõeldud funktsionaalsuse kombinatsiooni. Kuigi sõiduk on kompaktne, ümbritseb inspireeriv välisilme avatud siseruumi, mis rõhutab taastavat lõõgastust igal teekonnal,“ ütles Karim Habib, Kia asepresident ja globaalse disaini juht.

„Nii tugevdab EV3 tulevikku suunatud esteetikat veelgi julgete värvide valik. Interjööris väljendavad ruumikas sõitjateruum ja uute orgaaniliste materjalide kasutamine nooruslikku energia- ja mängulisuse tunnet.”

Ka silmatorkav välisdisain väljendab sama disainifilosoofiat. Profiilis õhkab EV3 oma pika langeva katusejoone ja luukpäraliku tagaklaasiga tugevust ja väledust. EV3 siluetis väljenduv dünaamiline olemus on ühendatud ruumika sõitjateruumiga.

Kia EV3 GT Line

See „ühendav” visuaalne lähenemine tõuseb eriti ilmekalt esile EV3 robustsete rattakoobaste juures, mis on kombineeritud muskliliste poritiibade eraldusjoontega. Kere keskosa laieneb tasaselt ja sujuvalt, erinedes oluliselt mustast ja hallist viimistlusest madalamal. Selliste näiliselt vastuoluliste elementide kombinatsioon aitab kaasa loogilisele, kuid samas täielikult emotsionaalsele disainile.

Kia EV3 GT Line

EV3 19-tollised teemantlõikega veljed on uue elektrilise linnamaasturi üks visuaalselt silmatorkavamaid aspekte. Enesekindlalt kandilistes rattakoobastes paiknevad rattad väljendavad margi disainifilosoofiat ainulaadse geomeetrilise graafika ja kontrastse viimistlusega.

 

Puhta pinnaga ninaosa servadesse paigutatud vertikaalsed esituled aitavad tekitada laia ja ülimalt enesekindla hoiaku, rõhutades Kia ikoonilist Tiger Face disaini ja uue valgusprofiiliga päevasõidutulesid.

Kia EV3 GT LineKia EV3 GT Line

Tagaosas seotakse C-piilar ja dünaamiline katusejoon tugeva viimistlusjoonega, võimendades auto laia hoiakut. Tagatulede disain on lihtsustatud ja geomeetriline ning integreerub sujuvalt tagaklaasiga, peegeldades esitulede valgussignatuuri ning luues futuristliku ilme.

Kia EV3 GT Line

EV3 valikus on üheksa kerevärvi, millest neli on loodud eksklusiivselt uue mudeli jaoks: Shale Grey, Aventurine Green, Frost Clue ja Terracotta.

Sisedisain: loodusest inspireeritud esteetika heaolu nimel

EV3 sisekujundus pakub avarat sõitjateruumi, mis mahutab mugavalt viis inimest. Täpselt ja lihtsalt vastandlikke mõjutusi sujuvalt liites on Kia loonud ülifunktsionaalse ja tõhusa sõitjateruumi, millest õhkub ahvatlevat ja kestlikku õhkkonda, mida sõitjad saavad igal teekonnal nautida.

Kia EV3 GT Line

Armatuurlaua puhas, selge ja segadusteta olemus kombineeritakse kargete joontega, et anda edasi futuristlik ja inspireeriv eesmärgitunne. Kaks 12,3-tollist puuteekraani kombineeritakse ühe viietollise segmendiekraaniga, mis sisaldab kliimaseadme funktsioonide sujuvat puutetundlikku juhtimist. Koos esitab see liides juhile intuitiivselt teavet kristallselge graafika kaudu. Ekraan ulatub armatuurlaua keskele, et anda esiistmel sõitjale juurdepääs sellistele funktsioonidele nagu meelelahutus ja navigeerimine.

Lihtne ja intuitiivne seadistuste paigutus kasvatab juhi võimet hoida käsi roolil ja keskenduda teele. Paljudele EV3 funktsioonidele, sealhulgas sõidurežiimile, püsikiiruse seadistusele, meelelahutusele ja navigatsioonile pääseb ligi ja neid saab juhtida lihtsa puudutusega roolinuppudelt. Täiendav rida nuppe, mis on sujuvalt integreeritud keskekraani all olevale ribale, võimaldavad seadistada selliseid funktsioone nagu kaart, meedia ja muude sõidukisüsteemide sätted.

Elegantne keskkonsool eraldab juhi ja kaassõitja alad. See sisaldab lükandlauda ja panipaika, mida saab paindlikult konfigureerida, et see vastaks sõitjate vajadustele. Alumist ala saab kasutada jookide, suupistete ja isegi väikeste seljakottide hoidmiseks, isiklikud elektroonikaesemed – näiteks sülearvutid ja tahvelarvutid – saab asetada lauale, kui sõiduk seisab.

Kia EV3 GT Line

Lükandlaud rõhutab EV3 elutoalikku õhkkonda. Lisaks mitmel viisil reguleeritavale meeleoluvalgustusele ja ülimalt mugavatele istmetele võimaldab liuglaud sõitjatel nautida maksimaalset lõõgastust, kui EV3 on pargitud näiteks laadimisjaama juurde.

EV3 interjööri loomisel otsisid Kia disainerid inspiratsiooni loodusest ning see lähenemine on oluliselt mõjutanud kompaktse linnamaasturi interjööri värve, materjale ja viimistlust. Kliendid saavad valida õhu, maa ja vee looduslikest elementidest inspireeritut viimistluste hulgast – sealhulgas Subtle Grey, Warm Grey ja Blue –, samas kui Onyx Black on reserveeritud ainult GT-Line’i viimistlusele.

Kia EV3 GT Line

Nagu iga uus Kia toodetav mudel, sisaldab ka EV3 mitmesuguseid säästlikke detaile, et kiirendada jätkusuutlikkuse saavutamist suures ulatuses. Need materjalid on paigutatud laiali kogu sõiduki sisemusse. Hubase ja luksusliku tunde loomiseks on armatuurlaud ja uksed viimistletud esmaklassilise taaskasutatud kangaga. Polüetüleentereftalaati (PET), mis on üks maailma kõige kergemini taaskasutatavatest plastikutest, võib leida paljudes kohtades EV3 interjööris, sealhulgas istmetes, uste käetugedes, põrandamattides ja pakiruumi laadimislaual.

Fotod: Kia

KOMMENTEERI SIIN