Neljapäev, 18. juuli 2024
Tänavusel Genfi autonäitusel oli Kia üks kroonijuveele uue Kia Sorento linnadžiibi esitlus. Paraku jäi näitus ära ja sellele järgnev koroonapaanika on pööranud kõik plaanid pea peale. Hüsteeria ei aita ja Kia on otsustanud uut Sorentot esitleda üleilmselt Facebooki otsestriimis. Neljapäeval, 19. märtsil toimubki auto maailma esmaesitlus.

Kia Sorento linnadžiibi uut põlvkonda saab esimest korda täies ilus näha 19. märtsil alates kella 13:30st otsestriimina Kia Motorsi rahvusvahelisel Facebooki lehel.

Lisaks esitlusele saavad kõik otsestriimijad esitada reaalajas küsimusi ja nendele sealsamas ka vastuse. Uus Sorento pakub senisest rohkem moodsaid juhiabisüsteeme ja ühenduvust, eurooplastele võiks see auto meeldida, sest uus linnadžiip on nagu lipulaevmaasturi Telluride natuke väiksem vend.

“Väike” on suhteline hinnang, tegu on omas klassis ühe avarama pakiruumiga isendiga. Sorento peaks Eestis müügile jõudma juba suve lõpul, aga võimalik, et segaste aegadega nihkub auto tulek natuke hilisemaks. Kannatame ära!

Loe, mida me Kia Sorentost juba teame

KOMMENTEERI SIIN