Laupäev, 15. juuni 2024
Renault tutvustab väikeauto Clio kõige uuemalt versiooni. Sarnaselt Renault teistele uudismudelitele on Clio saanud isikupärase valgussignatuuri, kaasajastatud kasutajamugavuse paketi ning laiema jõuallikate valiku. Clio eeltellimusi hakatakse vastu võtma sel suvel, meie teedele peaks auto jõudma septembris.
MODERNSEM VÄLIMUS JA ERGONOOMILISEM DISAIN

2012. aastal esitletud neljanda põlvkonna Clio oli esimene mudel, millel oli näha Renault’ uut disainiidentiteeti. Äsja esitletud uudismudeli juures on modernset Renault’ disaini veelgi enam näha.

Uuel Cliol on LED-esituled, mõnedel versioonidel ka C-kujulised päevasõidutuled. Sõiduki esiosas on uuendatud Renault’ teemantilogo kandvat iluvõre, mille alumist osa on sõiduki modernsema välimuse nimel muudetud laiemaks. Tagaosa kaitserauda on muudetud senisest jõulisemaks.

Lisatud on neli uut kerevärvi: punane Intense Red, hall Titanium Grey, valge Pearlescent White ja sinine Iron Blue. Sõidukil on ka uued veljed ja ilukilbid ning senisest laiemad võimalused auto isikupärastamiseks.

Uue Clio juures kasutatakse viimistlusmaterjale, mida varem pakuti vaid Renault’ kõrgema klassi mudelitele. Kõik polstrimaterjalid on uued ning erilist tähelepanu on pööratud plastiku visuaalsele ja tunnetuslikule kvaliteedile.

Kroomdetailid on tagasihoidlikumad, mattviimistlus ja värvid esinduslikumad. Lühidalt: uus mudel on senisest soliidsem ning pakub suurepärast kombinatsiooni veetlevast disainist ja kõrge kvaliteediga sõitjateruumist.

Renault Clio uus

UUS JÕUALLIKAS JA 11 KOMBINATSIOONI

Esmakordselt pakutakse väikeautole võimsat ja säästlikku diiselmootorit 1,5 dCi 110 koos kuuekäigulise manuaalkäigukastiga. Samuti on valikus kuuekäiguline manuaalkäigukast bensiinimootoriga TCe 120. Ühtekokku saab uuele Cliole valida 11 mootori-käigukasti kombinatsiooni vahel – see on turu üks kõige laiemaid mootorite-käigukastide valikuid.

abc-864x81-kodukale-renault

ÜHENDATUD INTERNETTI KOLMEL ERI MOEL

Uus Clio saab olema saadaval kolm erinevat „internetti ühendatud” multimeediasüsteemi valikuga: Media Nav Evolution, Renault R-Link Evolution ja uus nutikas süsteem R&Go, mida on võimalik paigaldada iga varustustasemega mudeliversioonile. See on esimene B-segmendi Renault, mille varustusse kuulub märkimisväärse audiokogemuse tagav Bose kvaliteetne helisüsteem ning suur hulk juhiabisüsteeme. mis muudavad uue auto senisest veelgi universaalsemaks ja käepärasemaks.

Lisaks tagumistele parkimisanduritele on uus Clio (sõltuvalt versioonist) saadaval ka esimeste parkimisandurite ja tagurduskaameraga. Luksuslikemate versioonide parkimisabisüsteem Easy Park Assist võimaldab juhil parkimismanöövrite lõpetamise täielikult auto hooleks jätta.

Clio interjöör

CLIO INITIALE PARIS

INITIALE PARIS märgi all pakub Renault parimat võimalikku sõidumugavust ja varustust, eksklusiivseid värvilahendusi ja materjale: muu hulgas halli kerevärvi Givré Grey (metallik), Nappa nahaga polsterdatud rooli ja käigukangi, erilisi uksepaneele ja armatuurlaua viimistlust ning musta või musta ja valge nahaga kaetud istmeid.

Uue Clio INITIALE PARIS versioon eristub muust mudelivalikust ka järgneva standardvarustuse poolest: BOSE® helisüsteem, LED Pure Vision esituled ja C-kujulised LED päevasõidutuled, R-LINK Evolution multimeediasüsteem koos spetsiaalsete „ühendatud” teenustega, tagurduskaamera ja parkimisabisüsteem Easy Park Assist.

Clio INITIALE PARIS versiooni mootorivalikus on kaks bensiini- (90 hj või 120 hj) ja kaks diiselmootorit (90 hj või 110 hj) ning kas manuaal- või EDC topeltsiduriga automaatkäigukast.

Clio uudismudeli tellimusi hakatakse vastu võtma sel suvel, teedele-tänavatele jõuab uus mudel septembris.

Allikas ja meedia: Renault

KOMMENTEERI SIIN