Neljapäev, 25. juuli 2024
Subaru esitles Genfis kompaktmaastur XV uut kontseptsiooni. Ideeauto näitab Subaru tulevaste seeriaautode uut disaini, mis kannab nime Dynamic X Solid ning mis peaks mingis osas realiseeruma juba järgmise mudelipõlvkonnaga.

DYNAMIC X SOLID uus kujustus on senisest kolmemõõtmelisem, ühendades sõiduki esi ja tagaosa ühtseks tervikuks, andes autole Subaru stiilile iseloomuliku võimekust väljendava kerekuju.

[huge_it_gallery id=”93″]

Ideeauto esiosa on sportliku ilmega; kuusnurkne iluvõre koos Hawk-eye stiilis esilaternatega jäljendab boksermootori motiivi. Auto esiosas algavad matt-mustad paneelid kulgevad üle rattakoobaste ning küljekarpide kuni tagastangeni välja, luues krossoverile iseloomuliku dünaamilise ja usaldusväärse vormi.

Funktsionaalsus on Subaru jaoks üks prioriteetidest. Mahukas pagasiruum, kõrge kliirens, kuid samal ajal ka suurepärane aerodünaamika on märksõnad, mis iseloomustavad Subaru krossovereid. Needsamad põhimõtted on esindatud ka “Subaru XV Concept” ideeauto puhul.

Subaru XV Concept tehnilised andmed:
Mõõdud (p / l / k), mm: 4520 / 1920 / 1570
Teljevahe, mm: 2670
Rehvid: 245/50 R19
Istekohtade arv: 5

Lisaks ideeautole Subaru XV Concept leiab Subaru stendilt ka uuendatud Subaru XV ja Subaru Foresteri seeriamudelid. Mõlemad mudelid on läbinud uuenduskuuri ning saanud värskema ilme nii seest kui väljast. Vaata ka Subaru väljapanekule pühendatud spetsiaalset veebisaiti.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap] Pisut hakkab pea ringi käima teravast, jõulisest, innovaatilisest ja ennenägematust… Subaru, Subaru!!! Tehke edasi sõidetavaid autosid, juhisõbralikke autosid (drivers car) ja me süda on igavesti teie! Kes pole itimeheks sündinud, see ei peagi püüdlema selles suunas – las jääda maailma vähemalt üks auto, millega ise sõita saab ja mis läheb läbi paksust ja vedelast!

Tuletades meelde Honda uue tegevjuhi sõnu – turundaja räägib siis, kui inseneridel enam midagi öelda ei ole. Aga muidu… no pole väga vigagi, XV ideeauto – korralik ja kena nagu iga teinegi. Ja rõhk oli seal sõnaühendil “iga teine”. Andke meile Subarut.

Meedia: Subaru, Genfi autonäitus

Subaru esitleb Genfis ideeautot Subaru XV Concept

 

Nelikveo mehed, tähelepanu! Uuenenud Subaru Forester jõudis Eestisse

KOMMENTEERI SIIN