Neljapäev, 23. mai 2024
Umbes kuu aega tagasi pääses spioonifotode abiga avalikkuse ette Subaru “saladus” – kõrgendatud kliirensi ja robustsete maastikulisadega Outback.

Subaru esindajad teatasid eelmisel nädalal USA autode edasimüüjate ühenduse NADA koosolekul, et esitlevad varsti uut maastikusõidukitele keskenduvat alabrändi Wilderness.

Esimesteks esitletavateks mudeliteks on USA-s populaarseimad Subaru mudelid Outback ja Forester, mis moodustasid eelmisel aastal kahepeale üle poole brändi müügist.

“Wilderness lisab nendele masinatele võimekust, robustsust ja isikupära, mida neil enne sellises mahus polnud. See sobib täpselt Subaru kuvandiga,” sõnas Wally Sommer, edasimüüja Sommer’s Subaru president.

Outback Wilderness peaks müüki jõudma juba sel kevadel või varasuvel, Forester Wilderness aga tõenäoliselt pärast põhimudeli mudelivärskenduse esitlust.

Patrick Wergin, Subaru edasimüüjate nõunik ütles, et loodetavasti imponeerib Wilderness neile peredele, kellele meeldib tihti looduses käia – ja seda kaugemal kui põhiteest mõnekümne meetri kauguses.

Info selle kohta, kus masinad lisaks Ameerika turule müügile jõuavad ning millal, on hetkel veel napp.

Foto: Subaru

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN