Reede, 14. juuni 2024
COVID-19 koroonaviirus on lühikese ajaga elu tervel planeedil pea peale keeranud. Et info oleks ühest kohast kiiresti leitav, kogume siia blogisse kokku kõik portaalis sel teemal avaldatud lood. Viirusepäevik täieneb pidevalt. Filifjonkad, need armastavad katastroofe!

Vabariigi Valitsus on koostanud lihtsa juhise, kuidas koroonaviiruse puhangu ajal eriolukorras käituda. Jälgige meediat – ETV ja Vikerraadio ning teised rahvusringhäälingu kanalid edastavad mitu korda päevas uudiseid ning meie anname endast parima, et meie lugejaid puudutav info jõuaks samuti portaali.

Peamine on antud olukorras jääda rahulikuks, hoida sotsiaalseid kontakte võimalikult vähesena, liikuda värskes õhus ja puhata korralikult ning toituda tervislikult. Samuti säilitada rõõmus meel, sest naer on terviseks. Hoiame üksteist!

[bdp_post design=”design-14″ grid=”2″ show_comments=”false” show_category=”false” content_words_limit=”30″ read_more_text=”Loe edasi” link_behaviour=”new” sharing=”design-3″ tag_taxonomy=”1903″ sticky_posts=”true” limit=”12″ category=”1907″ include_cat_child=”false” prev_text=”Eelmine” next_text=”Järgmine”]

KOMMENTEERI SIIN