Kas oled kunagi unistanud, et Sul on päris oma Knight Industries Two Thousand – kuulikindel superauto, mis sõidab ise ja lõbustab oma kuiva Briti huumoriga? Nüüd on Sinu võimalus!

Oksjonile on tulnud Michael Knig… tähendab, David Hasselhoffi enda eksemplar kuulsast Pontiac Trans Am’ist. Tegu on täielikult filmiauto järgi ehitatud masinaga – kõik kellad ja viled, monitorid, see ulmeline rool… Kogu 80ndate kitš oma täies hiilguses!

KITT Pontiac Trans Am

Oksjonil määrati alghinnaks 175-300 000 USA dollarit, kuid 18 pakkuja abiga on hetkehind juba pea miljoni dollari kandis. Ja see on alles eelpakkumine – päris oksjon algab 18 päeva pärast!

Siin on nimekiri funktsioonidest, mis ühel päris KITT-il olema peaks: tehisintellekt, molekulaar-liimitud katmik, püroklastiline laminaatkate, Turbo Boost, häälesüntesaator, anamorfiline ekvalaiser, etümootiline ekvalaiser, mikroskännerid, väljalastav konks koos vintsiga, suits ja õli jälitajate maha raputamiseks, leegiheitja ja veel palju muud. Kas need ka päriselt kaasa saab, peab ütlema David Hasselhoff ise.

KITT Pontiac Trans Am

Nagu välja tuleb, pole see mingi probleem! Auto asub Ühendkuningriigis, kuid kuna hind on nii kõrgeks kruvitud, toob The Hoff selle oksjoni võitjale isiklikult kohale. Las ta siis näitab, kuidas käib Turbo Boost. Kindlasti on ta ka piisavalt hea raha eest nõus KITTi eesmise “anamorfilise ekvalaiseri” ehk kuulsa punase laserriba heliefekte suuga juurde tegema.

Fotod: liveauctioneers.com

Jaga

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.