Laupäev, 2. märts 2024
Slovakkia politseiametnikud said septembri lõpus korraliku vaimse tervise kontrolli osaliseks, kui kiiruskaamerasse sõitnud Škoda Kamiqu roolist vaatas vastu koer.

Esialgu peeti kiiruskaamera videot mingit sorti vembuks, kuid kiirelt selgus, et nii see ei olnud. Koeral tundus kõik kenasti kontrolli all olevat, lihtsalt… kiirus oli lubatust pisut suurem ja inimreisijaid autos ei paistnud.

Kiire reageerimise tulemusena pidas patrull Škoda piirkiiruse ületamise eest kinni ja selgus, et autos oli lisaks koerale ka inimjuht, kes väitis, et koer oli talle ootamatult sülle hüpanud. Paraku lükkas video tema väite ümber ja trahv oli vältimatu.

Loomulikult tehti juhtunust ka humoorikas sotsiaalmeediapostitus, kus pandi loomaomanikele südamele, et nende lemmikud peavad autosse turvaliselt paigutatud olema. Olenemata teie lemmiku väljaõppest ja veenvatest silmadest ei tasu neid siiski rooli lasta.

Fotod: Polícia SR – Trnavský kraj

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN