Mida vanemaks me saame, seda aeglasemaks muutub meie reaktsioonikiirus. Kas sina tead, kui vana sa oled reaktsioonikiiruse põhjal otsustades?
TESTI END SIIN! KLÕPSA PILDILE!

Just park reaktsioonikiirus

Teatud olukordades tegutsemise kiirus on aga individuaalne, nii võib nooremal olla aeglasem reaktsioon ja vanemal inimesel taas kiirem reaktsioon. Nõnda on reaktsioonkiiruse puhul sinu vanus vaid üks number passis ning seda numbrit pole vaja üle tähtsustada.

Kui tahad teada, milline on sinu vanus reaktsioonikiiruse põhjal, testi end! Autode parkimiskohtade eelbroneerimisega tegelev veebikeskkond Just Park uuris 2000 inimese reaktsiooni hädapidurdamise olukorras ning nende tulemuste põhjal pani püsti lihtsa internetitesti. Põhimõtteliselt võib öelda, et nii laiaulatusliku uuringu ja sellest sündinud testi näol on tegu (populaar)teadusega.

Alusta mängu ja lihtsalt oota, kuni näed suurt käekujulist stop-märki. Vajuta nüüd virtuaalset pidurit nii kiiresti kui jaksad ja vaata, milline on tulemus.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Liiga tõsiselt ei tasu seda tulemust võtta, sest päris elus käivad asjad natuke teisiti. Ka on võimalik seda mängu mängides harjutades meistriks saada. Või siis, vastupidi, halva tujuga saada vastuseks “Oled 70-aastane”- nii nagu see juhtus 23-aastase kirjanikuhärraga Inglismaalt.

Allikas: Just Park, Metro

 

Jaga

2 kommentaari

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.