Teisipäev, 28. mai 2024
Ka sel suvel toimub Laitse rallipargis Youngtimer Camp – üritus, mis suunatud hobiautodele, mil vanust 25 või rohkem aastat.

Tänavune Youngtimer Camp toimub juba kuuendat korda, eelmise aasta kogunemise kokkuvõtet saab lugeda siit. Sel aastal saavad näitusele registreerida autod, mille valmistamisaasta on 1997 või varem.

Lisaks ägedate hobikate väljanäitusele toimub ka muud meelelahutust – külastada saab näiteks uut Automaja, sõita kartidega, käia liikluslinnakus, ostelda kaubatänaval, nosida tänavatoitu ja palju muud.

Loomulikult toimub jälle ka sprindivõistlus Time Attack, kus 25 aasta piirang ei kehti. Osaleda saavad 25 autot ja siinkirjutaja on juba end registreerinud, et eelmise aasta tulemust kaitsta… Tule mõõtu võtma! Klasse on kaks: alla ja üle 2000 cm³ mootoriga autod.

Youngtimer Camp 2021

Päevakava on järgnev:
  • 9.00-11.30 sissepääs näitusel osalejatele
  • 9.00-13.00 registreerimine sprindivõistlusele
  • 11.30 avatakse väravad publikule
  • 12.00 avasõnad
  • 14.00-17.00 Time Attack sprindivõistlus
  • 17.00 autasustatakse parimaid ja silmapaistvamaid Youngtimer Camp’i näitusel osalenuid ja antakse üle auhinnad kiirematele võistlejatele
  • 17.30 sündmuse lõpp

Olulisemad lingid on siin – näituseautode registreerimine, võistlusautode registreerimine ja üritus Facebookis, kust saab oma kalendrisse märke panna.

Näituseauto registreerimine maksab 10 € ja sisaldab väikest kingitust korraldajate poolt, võistlusauto registreerimine maksab 30 €. Külastajale maksab pilet 15 €, alla 12-aastased tehnikahuvilised saavad priilt.

Fotod: Indrek Jakobson, Greete Jakobson

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN