Reede, 12. aprill 2024
Subaru on Eestis sihikule võtnud noored “tõeliste autode” fännid ning läheb eelseisval Weekend-festivalil nende südamete järele. Ehkki järjest moodsam, on Taevasõela märgiga masin ikka see, mis alati: usaldusväärne ja kindel teekaaslane. Eestlased on aastaid Subarust vaimustunud ning sellega maailmas silma paistnud, põlvkondade järjepidevus on oluline.

Ringo Rahumeel, Subaru Nordic AB müügidirektor ütleb, et noortele automargi tutvustamine on olnud teadlik tervikstrateegia. Subaru on oma autodega väljas mitmetel seiklusspordiüritustel ning sel suvel sõidab ka populaarne muusik Daniel Levi Viinalass ringi Subaru Levorgi ja Outbackiga.

“Eelseisval nädalavahetusel Pärnus toimuva Weekend-festivali staaresinejad viiakse ja tuuakse Pärnusse Subarutega. Aga et see liiga staaritsemisena ei tundu, siis oleme korraldajaga saanud kokkuleppele, et kõik, kes tulevad muusikapeole Subaruga, saavad auto kohe festivali platsi sissepääsu juures VIP parklas turvaliselt ära parkida.”

Weekend-festivali raames sõidutab kuulsusi Tallinn-Pärnu trassil ja mujal kokku 10 Subarut. VIP-autode valikus on esindatud nii Forester, Outback, Levorg kui XV. Kõik kümme autot pärinevad Eesti esindustest ning nende roolis istuvad Weekendi transporditiimi liikmed.

Muidugi ei pea Weekendile minema Subaruga, aga mõnda uut mudelit võiks ju proovida küll. Üks võimalus on Subaru Eesti Facebooki lehel otsida Daniel Levi postitatud salakoha-pilte ja püüda ära arvata, kus need tehtud on.

“Juba neil päevil loosime välja järjekordse õnneliku õigesti vastaja, kes saab kogu nädalavahetuse uue Levorgiga ringi sõita,” julgustab Ringo Rahumeel aktiivselt mängus osalema.

Miks just Daniel Levi? Sest tema muusika on kihvt! Subaru valis sellel kevadel oma värskeima reklaamklipi taustamuusikaks just Levi laulu “All I Need”. Kuulake allpool!

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Kellele tundub, et see lugu siin sai natuke kallutatult ülevoolav ja rõõmus, siis jah, nii ongi – me toimetus kubiseb subaristidest, iga uus fänn on teretulnud. Ja jah, me armastame häid autosid nii üldiselt ka väga ja väga, nii, et kui on põhjust kiita, ei ole me vakka. Akseka garantii!

Pilt: Subaru Eesti FB lehelt

KOMMENTEERI SIIN