Reede, 22. september 2023
Vahelduseks jagame ka kolleegide tegemisi – Arvutimaailm sai valmis video Dacia Joggerist, milles võetakse kohe hambusse ka huvitav turundusjutt.

Horisontaalne kapott, tugevad tiivad, vastupidav välimus ja peaaegu ideaalselt joondatud rattad on omadused, mis kirjeldavad Dacia Joggerit, lisaks sellele, et tegu on vaieldamatult kõige soodsama 7-kohalise sõiduautoga, mida on võimalik uuena osta.

Nagu igal asjal: sa saad seda, mille eest maksad, või natuke vähem. Ka Dacial on puudujääke ning sisse istudes saad aru, kuidas hind on kujundatud. Preemiumklassi auto see kindlasti ei ole ning müratase on umbes sama nagu 10 000 euro võrra kallimatel sõidukitel, mis omakorda on võrreldavad 90ndate Passatiga.

Hoolimata oma hinnast on Jogger ehe ning igati üle ootuste – täiesti arvestav sõiduvahend neile, kellel pole vaja midagi kompenseerida.

Nii mõnedki detailid on samaväärsed või paremini läbi mõeldud kui üle kahe korra kallimate sõidukitel.
Isegi 50 000 € eest võib juhtuda, et pole juhtmevaba Android Autot või võtme lähenedes automaatselt lukustuvaid uksi, rääkimata kolmandast istmereast, kuhu lisaks kasvujälgijatele ja lastele ka normaalsed inimesed ära mahuvad. Muidugi ka kliirens, mis suuremale osale “maasturitele” silmad ette teeb.

Dacia Jogger on praktiline liikur inimesele, kes ei pea ennast autoga tõestama ning hindab ehedust odava klantsplasti asemel. Jogger väärib kindlasti proovimist, kui on vaja mahukat sõiduvahendit mõistliku hinnaga.

Kui videost ei piisanud, siis pikemat kokkuvõtet Uku sulest saab lugeda siit.

Meedia: Arvutimaailm

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.