Teisipäev, 21. mai 2024
Kuigi Daimler investeeris uue, W223 S-klassi tootmisliini uuendamisse 730 miljonit eurot, on paraku mõned mured sõrmede vahelt läbi lipsanud ja tootmismudelitele jõudnud.

Auto on tootmises olnud vaid mõned kuud, kuid juba on omanikel palutud oma lähima teenindusega ühendust võtta ja aeg kokku leppida. Probleemiks on roolisüsteem, täpsemalt hammaslati külgvardad. Esindus vaatab nende olukorra üle ning vajadusel vahetab need (loomulikult tasuta) välja.

Umbes 1400 autoomanikule on kutse väljastatud ning palutud esimesel võimalusel käik ette võtta. Nimelt on võimalik, et S-klassile on sattunud mõnele teisele mudelile mõeldud komponendid ning see tähendab piltlikult öeldes, et ühendus rataste ja roolilati vahel võib tiivustunud sõitmise korral koostöö lõpetada.

Roolilatt koos külgvarrastega jõuab Mercedese tehasesse juba eelnevalt kokku panduna – jällekord hea tõestus sellest, et isegi kõrgeima riiuli lipulaevmudeli tootmine on täpselt sama tugev kui selle nõrgim lüli.

Foto: Mercedes-Benz

blank

Erialalt filmiprodutsent, hingelt autoentusiast. Lõpetanud rahvusvahelise magistriprogrammi filmitootmise erialal, kuid kiired ja vihased autod on kireks sünnist saati. Juhib Acceleristat alates 2020. aastast, tegeleb hobiautodega ja teeb võimalusel ka mõne kiirema ringi või mitu.

KOMMENTEERI SIIN