Unusta endlikepp. Unusta huulepulgakujuline vibraator oma käekotis. Unusta eraldi peegli kaasa tassimine. IZIVIBE täidab kõik su soovid, ka need salajasemad. Mitte keegi ei oska kahtlustadagi, et see kena, varrega peegliümbrist meenutav vidin sinu nutifoni ümber on tegelikult sinu kõige armsam lelu. Sinu saladus ja sinu rõõm, mida saad kasutada ükskõik kus vaid leiad endaga olemiseks aega.

izvibe-thumbnailVibraatorid, dildod, massaažividinad, tupekuulid ja peeniserõngad toovad kahtlemata paarisuhtesse palju rõõmu ja annavad inspiratsiooni erootilisteks mängudeks.

Sekslelud on viimastel aastatel jõudsalt arenenud ja vallutanud nutiseadmeid. Peamine trend on äpid, mille kaudu juhtida taibukaid lelusid või mängida seksmänge.

Mõni aeg tagasi esitleti seksisõpradele omanäolist, IZIVIBE- nimelist seksilelu, esimest omataolist, lihtsalt nutitelefoni külge kinnitatavat ümbrist, mille abil saab nutiseadmest võimekas vibraator.

Nutiseadme ümber kinnitatud pehmest ja kehasõbralikust silikoonmaterjalist valmistatud vibraatoril on seitse erineva intensiivsusega vibratsioonirežiimi, mille sisse lülitamiseks tuleb telefoni laadida vastav äpp. Esialgu pakub tootja tasuta nutirakendust üksnes Apple Watch & iPhone ’i omanikele, aga peagi peaks tulema lahendus ka Androidi-kasutajatele.

IZIVIBE jõuab müügile küll alles uuel aastal, aga selle turundamist  on tootja juba alustanud ning lubab peatselt ka toote ettetellimist. Vibraatori maksumuse kohta esialgu info puudub, aga disaini ja kasutatud materjalide põhjal võib oletada, et see kukub kuskile saja euro kanti – just selles hinnaklassis on seni parimaks tunnistatud vibraatorid. Vaata lähemalt  tootja kodulehelt.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM[/dropcap] Seksilelud ei ole ammu enam midagi sellist, mille omamist peaks häbenema, pigem vastupidi – võidavad tootjad, kes suudavad turule tuua kaasaegseid ja nutikaid lahendusi ning pakkuda Red Dot disainiauhinna-väärilisi tooteid. Täiskasvanutele mõeldud mänguasjatööstuses näeb ja saab omal kehal kogeda materjalitehnoloogia innovatsiooni – mõne viimase aastaga on külm ja elutu plastik ja kumm asendunud hügieenilise ja kehasõbraliku silikooniga. Kõigepealt dildod ja vagiinad, seejärel nukutööstus, nii see läheb.

IZIVIBE tundub astuvat sammu, mida mõnigi meist on oodanud – selle asemel, et omada sahtlitäit eraldiseisvaid lelusid, on suhteliselt lihtsa lahendusega võimalik rakkesse panna nutitelefoni seni kasutamata ressurss. Misasja ta vibreerib niisama tühja, anname masinale tööd! Sel ajal, kui vibraator puhkab, saab elegantset ümbrist kasutada telefoni käepidemena – näiteks endeldamiseks või siis lihtsalt oma kaamerapildi imetlemiseks. Õnnelik naine on alati ilus.

Iseasi muidugi, kui tõhus see toode ikkagi on – tehke katse, pange telefon vastu kätt või mõnd teist kehaosa ja lülitage sisse vibratsioon. Selle tugevus on piisav, et seda tunda taskus, aga kui telefoni ümber kinnitada IZIVIBE, peaks see vibra edasi kanduma selle osani, mida lõbutsemisel kõige rohkem tarvitatakse. Kui IZIVIBE väljamõtlejad oleksid korralikult füüsikatunnis käinud, siis nad  teaksid, et vibratsioon, mis jõuab ümbrise “sabani”, on üpris nõrk. Teine küsimus on hügieen- kuidas seda vidinat puhtana hoida? Niisiis, täitsa võimalik, et tegu on vaimuka leiutisega sarjast “lollidelt tulebki raha ära võtta”. Samas, see näeb kena välja ja on mitmeti  – tõenäoliselt küll mitte nii nagu reklaam lubab – kasutatav. Ootame huviga.

[dropcap]![/dropcap] Meie lugejate ettepanek on, nimetada IZIVIBE-iga paaritatud nutifon ümber tutifoniks. Tee oma nutifonist tutifon – miks ka mitte!

Allikas: Mashable, IZIVIBE

 

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.